interior360 by Mirella i Marcin

Praca z nami

Jesteśmy butikową pracownią projektową. Co to znaczy? Pracujemy przy pojedynczych projektach, obsługujemy maksymalnie dwóch klientów jednocześnie, nie obsługujemy dużych inwestycji, ale przy każdej z nich tworzymy bliską i domową atmosferę.

Nasza oferta obejmuje całościową obsługę, to co zaprojektowaliśmy, to również zrealizujemy od A do Z. Nie opuścimy Was aż do momentu, kiedy wprowadzicie się do swojego wnętrza. Będziemy z Wami przez cały ten trudny czas projektowo-remontowy. Nasza ekipa spełni wszystkie Wasze pomysły i nie powiemy, że coś nie wchodzi w nasz zakres obsługi. 

Czym konkretnie się zajmujemy?
Projektujemy.

Projektujemy wnętrza mieszkalne, ale również zdarza się nam zaprojektować restaurację czy kawiarnię. Operujemy w różnych stylach, lubimy boho i farmhouse, ale nie są nam obce style glamour czy po prostu schludnie zaprojektowane wnętrza. Wszystko zależy od tego co Wy lubicie, co gdzieś podejrzeliście, co Wam się spodobało. Więcej o procesie projektowym i remontowym przeczytacie w zakładce “Projektowanie i remonty”. 

Realizujemy wnętrza.

Specjalnie piszemy, że realizujemy wnętrza, ponieważ jest to najbliższe prawdy. Nie jesteśmy ekipą remontową do wynajęcia, jesteśmy ekipą, która wykona to co przygotowała w projekcie Mirella. Marcin to Mr No Problem, więc znajdzie rozwiązanie na najdziwniejsze pomysły wnętrzarskie, które powstaną w interior360. Więcej o procesie projektowym i remontowym przeczytacie w zakładce “Projektowanie i remonty”.

Sprzedajemy. 

W naszym sklepie sprzedajemy większość rzeczy, które do Waszego wnętrza wybrała Mirella. Oferujemy do sprzedaży typowe meble, szafy w zabudowie, ale także podłogi, rolety, a nawet okna i drzwi. Wszystko dla Waszej wygody. Z racji doświadczenia i możliwości negocjacyjnych, które dają nasze inne działalności potrafimy wyczarować najlepsze ceny i czasy realizacji. 

Jeśli jest coś co Was zainteresowało w naszym programie, na kanale YouTube lub w zakładce “Realizacje”, to nie wahajcie się o to zapytać. Chętnie złożymy ofertę na coś czego aktualnie szukacie. Na pewno się dogadamy.

Media.

Możecie nas zobaczyć w programie, który prowadzimy na HGTV (Home & Garden TV) pt. “Para w remont”, a także na naszym kanale YouTube – “Mirella i Marcin”. Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzicie nasze profile w mediach społecznościowych. A jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat lub nawiązać współpracę w tym zakresie, to zapraszamy na naszą drugą stronę – www.mirellaimarcin.pl 

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Subscribe to get 15% discount