interior360 by Mirella i Marcin

Mirella i Marcin

Mirella Firchał-Kępczyńska

Inżynier architektury wnętrz, artystyczna dusza i ścisły umysł w jednym. Ukończenie studiów było dopiero początkiem kariery zawodowej. Obecnie aranżuje mieszkania, domy, a także kawiarnie i restauracje. To rzadkość, ale bierze odpowiedzialność nie tylko za estetykę, ale również za inżynierską stronę swoich pomysłów, dbając o najdrobniejsze szczegóły techniczne przedstawianych pomysłów. Więcej o zakresie naszej obsługi przeczytasz w zakładce “Praca z nami” oraz “Projektowanie i remonty”.

Marcin Kępczyński

Zbrojne ramię Mirelli, ręce i szyja, wsparcie organizacyjne i logistyczne, niespokojny duch i człowiek od spraw niemożliwych, project manager. Przez wiele lat jego konikiem był marketing, jednak od kilku lat dopełnił rodzinny “dream team” również na płaszczyźnie zawodowej, tworząc razem z żoną i najbliższymi współpracownikami ekipę zdolną do wszystkiego. Więcej o zakresie naszej obsługi przeczytasz w zakładce “Praca z nami” oraz “Projektowanie i remonty”.

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Subscribe to get 15% discount